Крилов Анатолій Іванович

0

Місце роботи: ТериторіальнеУправління по енергозбереженню в Донецькій області
Посада: Головний спеціаліст–державний інспектор по енергозбереженню відділу контролю над станом використання паливно-енергетичних ресурсів, і дисципліною газоспоживання в місті Маріуполі
Склад корупційного правопорушення: Повторне одержання хабара посадовою особою, що займає відповідальне положення за виконання в інтересах, що дає хабар дій, з використанням свого службового становища, поєднане з вимаганням; заволодіння чужим майном шляхом обману й зловживання довірою, вчинено повторно, по попередній змові групою осіб
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом застосування принципу поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Крилову А.І. покарання виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади пов'язані з використанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити Крилова А.І. від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом дворічного випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на неї обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-10-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.