Поцулко Сергій Олександрович

0

Місце роботи: Південно-Західний відділ міліції Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області
Посада: дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів
Склад корупційного правопорушення: Одержання службовою особою, хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища, поєднане з вимаганням, а по другому епізоду (щодо замаху на отримання хабара від Главацького В.В.) та замах на одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара, будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища, поєднане з вимаганням, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України остаточне покарання Поцулку Сергію Олександровичу за сукупністю злочинів призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим та визначити у виді позбавлення волі строком на 5 (п’ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 3(три) роки і позбавленням в силу ст.54 КК України спеціального звання «старший лейтенант міліції». Згідно ст. 75 КК України звільнити Поцулка Сергія Олександровича від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3(три) роки. На підставі ст.76 КК України покласти на засудженого Поцулка Сергія Олександровича обов’язки не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, періодично з’являтись в ці органи та повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.
Дата судового рішення: 2012-10-17
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.