Пишна Лідія Василівна

0

Місце роботи: Чернівецьке обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Посада: директор виконавчої дирекції
Склад корупційного правопорушення: Пишна Лідія Василівна, працюючи на посаді директора виконавчої дирекції Чернівецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками, умисно, з корисливих мотивів, всупереч інтересам служби, переслідуючи мету незаконного збагачення, за попередньою змовою групою осіб, заволоділа коштами Фонду, легалізувала їх, а також вчинила підробку і використання документів та зловживання службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Пишній Лідії Василівні покарання у виді 4 (чотирьох) років 3 (трьох) місяців позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 (один) рік, 6 (шість) місяців без застосування покарання у виді штрафу та без конфіскації майна. На підставі ст.ст.75, 76 КК України засуджену Пишну Л.В. звільнити від призначеного їй покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки, якщо вона протягом іспитового строку не вчинить нового злочину, зобов’язавши її протягом іспитового строку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання, роботи, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально — виконавчої системи. Додаткове покарання у виді позбавлення права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік 6 місяців щодо Пишної Л.В. підлягає до реального виконання.
Дата судового рішення: 2012-11-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.