Варварук Наталія Іванівна

0

Місце роботи: Каміньська сільська рада
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою та використовуючи своє службове становище в інтересах третіх осіб всупереч інтересам служби, вчинила службове підроблення, тобто склала і видала завідомо неправдиві документи, внісши до них завідомо неправдиві відомості.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання підсудній Варварук Н.І. визначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим та призначити покарання –штраф у розмірі п»ять тисяч гривень, без призначення додаткового покарання.
Дата судового рішення: 2012-12-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.