Парамошкін Євген Леонідович

0

Місце роботи: Кіровське районне управління юстиції
Посада: державний виконавець відділу державної виконавчої служби
Склад корупційного правопорушення: Умисне невиконання постанови суду, що набрало законної сили; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів; зловживання владою і службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах, використання службовою особою влади та службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло шкоду державним інтересам; заволодіння чужим майном, шляхом обману та зловживання довірою
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Парамошкіну Є.Л. покарання у вигляді одного року позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком один рік, і штрафом в доход держави у розмірі 4250 грн. Відповідно до ст. 75 КК України, звільнити Парамошкіна Є.Л. від призначеного (основного) покарання з випробуванням один рік.
Дата судового рішення: 2012-06-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.