Бакаєва Олена Олегівна

0

Місце роботи: КП «Київреклама»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Бакаєва О.О. вчинила умисні дії, які виразились у розтраті коштів КП «Київреклама»в особливо великих розмірах зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з особою та будучи службовою особою, умисно вчинила службове підроблення шляхом складання завідомо неправдивих офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Бакаєвій О.О. покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п»ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов»язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 (три) роки, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Бакаєву О.О. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 (три) роки та покласти на неї обов»язки передбачені п.п. 2,3,4 ст. 76 КК України: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та періодично з»являтися для реєстрації.
Дата судового рішення: 2012-10-12
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.