Горобець Леонід Миколайович

0

Місце роботи: ВДАІ Володарсько-Волинського РВ УМВС України в Житомирській області
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Горобець Л.М. будучи представником влади та службовою особою, вчинив службові злочини – одержання хабара, особою, що займає відповідальне становище, зловживання службовим становищем працівником правоохоронного органу та злочин проти правосуддя –невиконання рішення
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України остаточно призначити Горобцю Леоніду Миколайовичу покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим –штраф на користь держави в сумі 6100 гривень з позбавленням права обіймати атестовані посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-05-31
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.