Казак Сергій Сергійович

0

Місце роботи: Кіровоградське регіональне управління публічного акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк”
Посада: експерт з експрес-кредитування відділу мікрокредитування в Світловодському відділенні № 40
Склад корупційного правопорушення: Привласнення, розтрату та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; привласнення, розтрату та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно та службове підроблення, тобто складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити остаточне покарання у вигляді 5 ( п’яти) років обмеження волі, з позбавленням права обіймати посади в банківських установах, пов’язані з кредитуванням, прийманням, обліком та розпорядженням грошовими коштами, строком на 3 ( три) роки.
Дата судового рішення: 2012-10-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.