Бойко Михайло Дмитрович

0

Місце роботи: Садово-городне товариство “Лісовод”
Посада: голова правління
Склад корупційного правопорушення: Перевищення службових повноважень, тобто умисне вчинення посадовою особою дій, які явно виходять за межі наданих йому повноважень, що спричинили тяжкі наслідки охоронюваним законом правам і інтересам окремих громадян; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах; службове підроблення – внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинили тяжкі наслідки; підробка іншого документа, що видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією або іншою особою, що має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його як підроблювачем так і іншою особою, вчинені повторно.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Бойко М.Д. покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей строком на 3 (три) роки; Відповідно до ч. 4 ст. 70 КК України шляхом часткового складання, до призначеного покарання частково приєднати покарання, призначене вироком Ленінського районного суду від 02 червня 2011р. по ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 358, ч. 2 ст. 190, ст. 70 КК України, остаточно призначити Бойко М.Д. покарання у вигляді 4 (чотири) років 1 місяця позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей строком на 3 (три) роки з конфіскацією всього належного йому майна; Строк відбуття покарання рахувати з 02.02.2011 року.
Дата судового рішення: 2012-09-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.