Василина Оксана Андріївна

0

Місце роботи: КП «Київськийметрополітен»
Посада: старший кассир станції метрополітену на ст. «Площа Л.Толстого»дистанції збору та обліку виручки №2
Склад корупційного правопорушення: Привласнення ввірених їй коштів шляхом зловживання службовим становищем; та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання Василині О.А. у вигляді 2 років обмеження волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком і обслуговуванням товарно-матеріальних цінностей, на строк два роки. Застосувати до Василини Оксани Андріївни ст. ст. 75, 76 КК України, звільнивши її від відбування призначеного їй покарання з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку терміном 1 /один/ рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з`являтись на реєстрацію в кримінально-виконавчу інспекцію.
Дата судового рішення: 2012-05-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.