Стасюк Парасковія Іванівна

0

Місце роботи: 
Посада: бухгалтер сільської ради с. Новосілка
Склад корупційного правопорушення: Стасюк П.І. будучи службовою особою вчинила привласнення та розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно.
Вид покарання (стягнення): Стасюк Парасковію Іванівну визнати винною у скоєнні злочину передбаченого ст. 191 ч. 3 КК України та призначити їй покарання за даною статтею у виді трьох років позбавлення волі з позбавлення права займати посади пов'язані із матеріальною відповідальністю строком один рік. На підставі ст. 70 ч.1, 4 КК України Стасюк Парасковії Іванівні призначити покарання призначити із врахуванням вироку Заліщицького районного суду від 23.10.2012 року у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з матеріальною відповідальністю строком три роки. На підставі ст. 75 КК України Стасюк Парасковію Іванівну звільнити від відбування основного покарання з іспитовим строком один рік. На підставі ст. 76 ч. 1 п. 2, 3 КК України зобов'язати Стасюк Парасковію Іванівну не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2012-12-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.