Маєвський Микола Олексійович

0

Місце роботи: Кам'янсько-Дніпровська центральна районна лікарня
Посада: лікар ординатор акушерсько-гінекологічної служби
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинено повторно, у складі організованої злочинної групи; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, видача посадовою особою свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки, у складі організованої злочинної групи.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України за правилами призначення покарання по сукупності злочинів шляхом повного поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Маєвському М.О. покарання у вигляді ЧОТИРЬОХ років ШЕСТИ місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій у системі охорони здоров'я, строком на ТРИ роки без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити Маєвського М.О. від відбування основного покарання з випробним терміном на ДВА роки.
Дата судового рішення: 2012-06-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.