Яблоненко Володимир Миколайович

0

Місце роботи: ПП "Меркурій-2"
Посада: директор.
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; службове підроблення, складання посадовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України остаточно визначити покарання Яблоненко Володимиру Миколайовичу шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади на строк два роки. У відповідності зі ст.75 КК України звільнити Яблоненко Володимира Миколайовича від відбування основного покарання з випробуванням. Встановити випробувальний термін два роки.
Дата судового рішення: 2012-06-15
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.