Матвєєв Роман Петрович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Матвєєв Р.П. вчинив підбурення у скоєнні службового підроблення, тобто схилення умовлянням та підкупом іншого співучасника до складання завідомо неправдивих документів, вчинив підроблення документу, що видається підприємством, і який надає права або звільняє від обов'язків з метою його використання, та використав завідомо підроблений документ, а також давання хабара, кваліфікуючою ознакою якого є вчинення злочину повторно.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Матвєєву Роману Петровичу покарання у виді позбавлення волі строком 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Матвєєва Романа Петровича від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк терміном 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-10-01
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.