Янісів Володимир Зенонович

0

Місце роботи: Івано-Франківське регіональне управління ТОВ Банк «Фінанси та Кредит»
Посада: начальник відділення № 19 м. Калуша
Склад корупційного правопорушення: Янісів В.З. заволодів чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинив ці дії повторно і у великих розмірах. А також, зловживаючи службовим становищем, тобто умисно, в особистих інтересах та інтересах третіх осіб використовуючи як службова особа службове становище всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки окремим громадянам і як службова особа склав та видав завідомо неправдиві документи, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): Згідно ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити остаточне покарання –5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в усіх банківських установах України строком на 3 роки. Згідно ст.75 КК України звільнити Янісіва В.З. від відбування основного покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк –2 роки.
Дата судового рішення: 2012-08-31
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.