Козловська Олександра Аркадіївна

0

Місце роботи: Кіровоградська філія ПАТ КБ «Приватбанк»
Посада: менеджер бізнесу по роботі з торговими підприємства
Склад корупційного правопорушення: Вчинила незаконне заволодіння важливим особистим документом і незаконне привласнення та заволодіння чужим майно шляхом зловживання службовою особою, своїм службовим становищем
Вид покарання (стягнення): Козловській Олександрі Аркадіївні – за ст. 357 ч.3 КК України у вигляді штрафу в розмірі сорока неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме шістьсот вісімдесят гривень; за ст. 191 ч.2 КК України у вигляді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на два роки. В силу ст.75,79 КК України звільнити від відбування покарання за ст. 191 ч.2 КК України, як основного так і додаткового, з випробуванням з іспитовим строком на два роки. На підставі ст.76 КК України зобов'язати засуджену не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи. На підставі ст.72 ч.3 КК України покарання за ст. 357 ч.3 КК України у вигляді штрафу виконувати самостійно.
Дата судового рішення: 2012-07-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.