Рудяк Світлана Вікторівна

0

Місце роботи: Сектор документальних перевірок відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ в Оріхівському районі
Посада: завідуюча.
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, і службове підроблення, тобто складання і видача посадовою особою завідомо неправдивих документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.4 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання, призначеного цим вироком, більш строгим, призначеним вироком Оріхівського районного суду Запорізької області від 19 березня 2012 року, Рудяк С.В. остаточно визначити покарання у вигляді одного року шести місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, пов'язаною з організаційно-розпорядчими функціями та адміністративно-господарською діяльністю строком на один рік шість місяців. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену Рудяк С.В. від відбування призначеного покарання, якщо вона протягом іспитового строку, одного року, не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-06-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.