Константінов Євген Євгенійович

0

Місце роботи: ТОВ «КЛЄВЗ»
Посада: засновник, директор та головний бухгалтеро
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене у великих розмірах; зловживання службовим становищем, тобто умисне з метою неправомірної вигоди, використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права службовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, що спричинило тяжкі наслідки інтересам юридичних осіб та службове підроблення, а саме складання та видача службовою особою завідомо неправдивих документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити до відбуття п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади та посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю на підприємствах, організаціях і установах всіх форм власності строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Константінова Є.Є. від відбуття основного покарання в виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку три роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. На підставі п. п. 2 – 4 ст. 76 КК України зобов’язати Константінова Є.Є. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти цю інспекцію про зміну місця проживання і роботи та періодично з’являтись до неї на реєстрацію.
Дата судового рішення: 2012-07-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.