Дриботій Роман Ярославович

0

Місце роботи: ДПА у Львівській області
Посада: головний державний податковий ревізор –інспектор сектору великих платників управління податкового контролю юридичних осіб
Склад корупційного правопорушення: Дриботій Р.Я. вчинив умисні протиправні дії, які виразились у зловживанні службовим становищем, тобто умисному, з корисливих мотивів, використав своє службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду інтересам фізичної особи та заволодів чужим майном шляхом обману (шахрайство), що завдало значної шкоди потерпілому.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом часткового складання покарань остаточно призначити ДРИБОТІЮ РОМАНУ ЯРОСЛАВОВИЧУ покарання три роки і шість місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із здійсненням функцій представника влади на два роки. На підставі на підставі п. в ст. 1, 6, 8 Закону України "Про амністію у 2011році”, який набув чинності 28.07.2011р. звільнити ДРИБОТІЯ РОМАНА ЯРОСЛАВОВИЧА від основного покарання за вчинення злочинів, передбачених ст.ст. 364 ч.1, 190 ч.2 КК України .
Дата судового рішення: 2012-08-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.