Лупай Григорій Іванович

0

Місце роботи: КЖРЕП № 12
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Лупай Григорій Іванович працюючи начальником КЖРЕП №12, що розташоване за адресою м. Чернівці вул. Старобельська 1, будучи службовою особою, керівником підприємства, наділеною адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями, вчинив безпідставну невиплату заробітної плати працівникам підприємства більш ніж за один місяць, вчинену умисно, зловживання службовим становищем та службове підроблення,
Вид покарання (стягнення): 22 травня 2012р. колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Чернівецької області засудила: апеляцію помічника прокурора Першотравневого району м. Чернівців Калинчук М.І. задовольнити. Вирок Першотравневого районного суду м. Чернівців від 14 березня 2012 року щодо Лупая Григорія Івановича в частині засудження його за ст. 364 ч.1 КК України скасувати. Скасувати вирок Першотравневого районного суду м. Чернівців від 14 березня 2012 року щодо Лупая Г.І. в частині призначення йому покарання за ст.ст. 175 ч.1, 366 ч.1 КК України та в частині призначення покарання за ст.70 КК України, а також в частині звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням. Вважати засудженим Лупая Григорія Івановича за ст. 175 ч.1 КК України до покарання у виді 1(одного) року позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади на підприємствах комунальної власності на 1 рік та за ст. 366 ч.1 КК України до покарання у виді 1 (одного) року обмеження волі з позбавленням права обіймати керівні посади на підприємствах комунальної власності строком на 1(один) рік. На підставі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим та шляхом часткового складання призначених додаткових покарань остаточно призначити Лупаю Григорію Івановичу покарання у виді 1 рік позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади на підприємствах комунальної власності строком на 1(один) рік 1(один) місяць. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Лупая Г.І. від відбування основного покарання з випробуванням, якщо протягом однорічного іспитового строку він не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки.Виправдати Лупая Григорія Івановича за ст. 364 ч.1 КК України за відсутністю в його діях складу цього злочину. В іншій частині оскаржуваний вирок залишити без змін.
Дата судового рішення: 2012-03-14
Номер судового рішення: 1-144/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.