Мельник Вадим Іванович

0

Місце роботи: Ленінський відділ державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції
Посада: Державний виконавець
Склад корупційного правопорушення: Присвоїв та заволодів чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, повторно та службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдиві відомості, а також складання й видача свідомо неправильних документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворго покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді 3 років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням функцій представників влади строком на 2 року. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування основного покарання з випробуванням строком на 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-01-20
Номер судового рішення: 1/1416/156/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.