Баданін Олексій Олексійович

0

Місце роботи: ВАТ «Державний ощадний банк України»
Посада: Завідувач сектором кредитування відділення банку.
Склад корупційного правопорушення: Присвоєння й розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно, по попередній змові групою осіб; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, інше підроблення документів, а також складання й видача свідомо неправильних документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.ст.70 ч.1,72 КК України, шляхом часткового додавання призначених покарань, Баданіну О.О. визначити до відбування покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з банківською діяльністю, строком на 3 роки. У відповідності зі ст.70 ч.4 КК України, шляхом часткового додавання новопризначеного покарання й покарання, призначеного по вирокові Красноперекопського горрайонного суду АР Крим від 17.02.2012 року, остаточно визначити Баданіну О.О. до відбування покарання у вигляді 5 років 9 місяців позбавлення волі, з конфіскацією майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані з банківською діяльністю, строком на 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-06-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.