Усата Тетяна Максимівна

0

Місце роботи: Відділення поштового зв’язку «Гущинці» центру поштового зв’язку № 2 м.Калинівка
Посада: начальник
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей
Вид покарання (стягнення): Згідно ст.70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим покаранням остаточно призначити Усатій Т.М. покарання – 1 (один) рік 2 (два) місяці обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю, строком на 1 (один) рік. Відповідно до ст.75 КК України від відбуття призначеного основного покарання Усату Т.М. звільнити з випробуванням з іспитовим строком 1 рік.
Дата судового рішення: 2012-03-21
Номер судового рішення: 208/1719/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.