Сагайдак Василь Миколайович

0

Місце роботи: Матіївська сільська рада
Посада: сільський голова
Склад корупційного правопорушення: Сагайдак В.М. саме шляхом обману виманив у гр. Мухи В.С. гроші в сумі 32 000 гривень, ніби за те, що він виділить йому земельну ділянку, хоча фактично повноважень на виділення він не мав, а потерпілому повідомив неправдиві відомості; шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілому;
Вид покарання (стягнення): Сагайдак Василя Миколайовича визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст.190, ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України. Призначити Сагайдаку Василю Миколайовичу за ч. 2 ст. 190 КК України покарання у виді позбавлення волі строком у 3 роки, за ч.1 ст. 364 КК України обмеження волі строком у 2 роки із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з управлінською та організаційно-розпорядчою діяльністю строком на 1 рік, за ч.1 ст.366 КК України 1 рік обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з управлінською та організаційно-розпорядчою діяльністю строком на 1 рік. На підставі п. 3 ч. 1 ст. 49, ч. 5 ст. 74 КК України звільнити Сагайдак Василя Миколайовича від призначеного покарання за ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності. На підставі п. «г» ч. 1 ст. 1 Закону України «Про амністію у 2011 році» звільнити Сагайдак Василя Миколайовича від призначеного покарання за злочин, передбачений ч. 2 ст. 190 КК України.
Дата судового рішення: 2012-03-21
Номер судового рішення: 1-18/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.