Харитонов Андрій Володимирович

0

Місце роботи: Філія – Володарське відділення № 3133 ВАТ «Державний Ощадний банк України»
Посада: економіст 1-й категорії служби по роботі із проблемними активами
Склад корупційного правопорушення: Відхилення від сплати штрафу, будучи особою, засудженим до даного виду покарання; заволодінні офіційними документами шляхом шахрайства; заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою, що заподіяло значний збиток потерпілому й зловживання службовим становищем, навмисному з корисливих спонукань, використанні посадовою особою службового становища всупереч інтересах служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі і інтересам окремих громадян, а також у службовому підробленню, тобто складанні й видачі завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити до відбування покарання Харитонову Андрію Володимировичу у вигляді позбавлення волі строком на 1 (один) рік, з позбавленням права займати матеріально -відповідальні посади на строк 2 (два) року й штрафом у дохід держави в розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень. На підставі ст. 72 ч.3 КК України, покарання засудженому Харитонову Андрію Володимировичу по вирокові Володарского районного суду Донецької області від 29.07.2009 року по ст.ст. 366 ч.1, 374 ч.1 КК України у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 6500 (шість тисяч п'ятсот) гривень і покарання по даному вирокові у вигляді позбавлення волі строком на 1 (один) рік, з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади на строк 2 (два) року й штрафом у дохід держави в розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень – виконувати самостійно.
Дата судового рішення: 2012-03-28
Номер судового рішення: 1-155/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.