Гринів Роман Михайлович

0

Місце роботи: ТОВ "Аналітичне агентство безпеки та страхування бізнесу "КАТРАН"
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Вчинення замаху на заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, іншому підробленні документів, складанні та видачі завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): За ч.2 ст. 15, ч.5 ст.191 КК України призначити покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в усіх установах, підприємствах, організаціях, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 3 роки та з конфіскацією всього майна, належного йому на праві власності, за ч. 1 ст.366 КК України призначити покарання у вигляді 2 років обмеження волі з позбавленням права займати посади в усіх установах, підприємствах, організаціях, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обовязків строком на 1 рік.
Дата судового рішення: 2011-12-12
Номер судового рішення: 1-199/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.