Яковенко Сергій Михайлович

0

Місце роботи: філія «Мелітопольська ДЕД» ДП «Запорізький облавтодор»
Посада: начальник філії
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих намірів використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам та службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи завідомо недостовірних даних, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом часткового складання призначених покарань остаточно призначити Яковенку Сергію Михайловичу покарання у вигляді штрафу у розмірі 3400 (три чотириста ) гривень.
Дата судового рішення: 2014-03-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.