Михайлишин Сергій Васильович

0

Місце роботи: Пилявська сільська виборча комісія Бучацького району з виборів депутатів Тернопільської обласної ради, Бучацької районної ради, Пилявської сільської ради і Пилявського сільського голови
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службової особи своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): За ч.2 ст.191 КК України у виді 2(двох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків на строк 1(один) рік 6 (шість) місяців; за ч.1 ст.366 КК України у виді 1 (одного) року обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків на строк 1(один) рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим покаранням визначити Михайлишину С.В. остаточне покарання у виді обмеження волі на строк 2(два) роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків на строк 1(один) рік 6(шість)місяців. Михайлишина Сергія Васильовича від основного покарання у виді обмеження волі звільнити згідно п. «в» ст.1 Закону України «Про амністію у 2011 році» від 8 липня 2011 року.
Дата судового рішення: 2012-02-17
Номер судового рішення: 1903/278/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.