Андрусишин Галина Степанівна

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія с. Нирків, Заліщицького району
Посада: голова комісії
Склад корупційного правопорушення: Привласнення чужого майна шляхом зловживання службової особи своїм службовим становищем та вчинила службове підроблення, тобто складання і видача службовою особою завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): За ст.191 ч.2 КК України із застосуванням ст. 69 КК України-1050 грн. штрафу з позбавленням права займати посади у виборчих комісіях строком на два роки. за ст. 366 ч. 1 КК України-850 грн. штрафу з позбавленням права займати посади у виборчих комісіях строком на один рік. На підставі ст. 70 ч. 1 КК України остаточне покарання Андрусишин Галині Степанівні обрати шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим обрати — 1050 (одна тисяча п’ятдесят) гривень штрафу в дохід держави з позбавленням права займати посади у виборчих комісіях строком на два роки.
Дата судового рішення: 2011-07-27
Номер судового рішення: 1-81/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.