Горобець Ольга Харитонівна

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: секретар Шумської районної територіальної виборчої комісії № 1
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб, вчинив злочин та внесення службовими особами до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинив злочин
Вид покарання (стягнення): За ч.3 ст. 191 КК України призначити покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 1000 (одна тисяча) гривень, за ч.1 ст.366 КК України призначити покарання у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 800 (вісімсот) гривень. В силу ст. 70 КК України остаточне покарання за сукупністю злочинів призначити шляхом поглинання менш суворого покарання біль суворим у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.
Дата судового рішення: 2011-08-25
Номер судового рішення: 1-73/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.