Денисюк Геннадій Євгенович

0

Місце роботи: Козятинська дистанційна колія
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Умисне з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби та службове підроблення – складання службовою особою неправдивого документа.
Вид покарання (стягнення): За ч. 1 ст. 364 КК України у виді обмеження волі строком два роки з позбавленням права обіймати посади, пов"язані з виконанням адміністративно- розпорядчих функцій, на строк один рік два місяці та штрафу 4250 гривень, за ч. 1 ст. 366 КК України у виді обмеження волі строком один рік з позбавленням права обіймати посади, пов"язані з виконанням адміністративно- розпорядчих функцій, на строк один рік. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Денисюку Геннадію Євгеновичу покарання у виді обмеження волі на строк два роки з позбавленням права обіймати посади, пов"язані з виконанням адміністративно- розпорядчих функцій, на строк один рік два місяці та штрафу 4250 (чотири тисячі двісті п"ятдесят ) гривень. На підставі ст. ст.75 КК України Денисюка Геннадія Євгеновича від відбування призначеного основного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком на один рік з покладанням відповідно до п.п.2,3 ч. 1 ст. 76 КК України обов'язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально – виконавчої інспекції про зміну місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2012-02-06
Номер судового рішення: 1-2/12
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.