Жилін Андрій Іванович

0

Місце роботи: Лимановська сільська рада
Посада: Голова
Склад корупційного правопорушення: Вчинення навмисного, в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом правам, волі і інтересам територіальної громади с. Лимани Жовтневого району Миколаївської області; службове підроблення, тобто підроблення офіційних документів посадовою особою.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш тяжкого покарання більш тяжким, остаточно призначити Жиліну А.І. покарання у вигляді обмеження волі строком на один рік і шість місяців з позбавленням права займати керівні посади в органах місцевого самоврядування строком на один рік. Жиліна Андрія Івановича звільнити від відбування основного покарання по ч.1 ст. 366, ч.1 ст. 364 КК України, на підставі П.»в»ст.1, ст, 6 Закону України « Про амністію в 2011 році» від 28.07.2011 року.
Дата судового рішення: 2012-08-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.