Мінігулова Гузель Мінавіровна

0

Місце роботи: фізична особа – підприємець
Посада: підприємець
Склад корупційного правопорушення: Мінігулова Г.М. будучи зареєстрованої у якості фізичної особи – підприємця, здійснюючи діяльність по здачі в оренду вантажного автомобільного транспорту, виконуючи організаційно – розпорядчі й адміністративно – господарські обов'язки, оскільки мала право приймання на роботу найманих робітників і правом їхнього звільнення, у період часу із грудня 2010 року по лютий 2011 року використовувала працю найманих робітників без оформлення трудових відносин та, з метою приховання допущеного з її боку грубого порушення законодавства про працю, надала в Управління Пенсійного фонду України в місті Керчі «Звіт про суми нарахованої заробітної плати застрахованим особам і суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в органі Пенсійного фонду України» за січень 2011 р., указавши в даному офіційному документі свідомо неправдиві відомості про працюючих працівників.
Вид покарання (стягнення): кримінальне покарання: за ст.172 ч.1 КК України у вигляді штрафу в розмірі п'ятисот десяти грн.; за ст. 366 ч.1 КК України у вигляді штрафу в розмірі восьмисот п'ятдесяти грн. із застосуванням ст.69 КК України без позбавлення права займати посади, пов'язані з організаційно – розпорядчою й адміністративно-господарською діяльністю. Остаточне покарання призначено у вигляді штрафу в розмірі восьмисот п'ятдесяти грн. із застосуванням ст.69 КК України без позбавлення права займати посади, пов'язані з організаційно – розпорядчою й адміністративно-господарською діяльністю.
Дата судового рішення: 2011-12-19
Номер судового рішення: 1-950/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.