Тарасов Сергій Іванович

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: директор товариства з обмеженою відповідальністю “Пріка”
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Тарасов С.І. працюючи на посаді директора товариства з обмеженою відповідальністю “Пріка”, будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, повторно заволодів та розтратив чуже майно в особливо великих розмірах та вчинив службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): За ст.191 ч.5 КК України та призначити йому покарання із застосуванням ст.69 КК України у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі, за ст.366 ч.2 КК України та призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки. Згідно ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Тарасову С.І. покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі. Запобіжний захід підсудному Тарасові С.І. залишити попередньо обраний – тримання під вартою та строк відбування покарання рахувати з 10.00 год. 10.12.2009 року.
Дата судового рішення: 2011-07-20
Номер судового рішення: 1/0913/7/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.