Лисюк Леонід Васильович

0

Місце роботи: начальник державної виконавчої служби у Радомишльському районі
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Лисюк Л.В., обіймаючи з 1 листопада 2005 року посаду начальника державної виконавчої служби у Радомишльському районі Житомирської області та будучі службовою особою, яка займає відповідальне становище, протягом 2006-2007 років вчинив службові злочини – зловживання службовим становищем, службове підроблення та одержання хабарів повторно, поєднаних з вимаганням.
Вид покарання (стягнення): За ч.1 ст. 364 КК України у виді-4 (чотири) місяців арешту з позбавленням права обіймати керівні посади в підприємствах, установах, організаціях всіх форм строком на 1 рік; за ч.1 ст. 366 КК України у виді-штрафу у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн) з позбавленням права обіймати керівні посади в підприємствах, установах, організаціях всіх форм строком на 1 рік 6 місяців; за ч.2 ст. 368 КК України із застосуванням ч.1 ст.69 КК України-чотири роки один місяць позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в підприємствах, установах, організаціях всіх форм строком на три роки та конфіскацією (однієї другої) частини належного йому майна та позбавлення 11 рангу державного службовця.На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточне покарання суд призначає за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим – чотири роки один місяць позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в підприємствах, установах, організаціях всіх форм на три роки та конфіскацією (однієї другої) частини належного йому майна та позбавленням 11 рангу державного службовця.Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалила вирок Малинського районного суду Житомирської області від 19 грудня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду Житомирської області від 09 жовтня 2012 року щодо Лисюка Леоніда Васильовича залишити без зміни, а касаційну скаргу засудженого – без задоволення.
Дата судового рішення: 2011-12-19
Номер судового рішення: 1/0614/7/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.