Проценко Тетяна Анатоліївна

0

Місце роботи: відділення Кредитна спілка «Центр-Кредит»
Посада: інспектора кредитного відділу
Склад корупційного правопорушення: Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї. Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 3 ст. 70 КК України, приєднати до основного покарання Проценко Тетяни Анатоліївни у виді позбавлення волі строком на 3 роки 3 місяці додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади пов’язані з обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями строком на 1 рік 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Проценко Тетяну Анатоліївну від відбування основного покарання призначеного за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі строком на 3 роки 3 місяці, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік.
Дата судового рішення: 2015-04-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.