Чубова Наталія Анатоліївна

0

Місце роботи: Кредитна спілка "Мегаліт-2006"
Посада: голова правління
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою службовим становищем та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем повторно
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк три роки чотири місяці двадцять три дні з позбавленням права займатися діяльністю у сфері фінансових відносин на строк два роки.
Дата судового рішення: 2015-01-20
Номер судового рішення: 11-кп/781/25/15
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.