Гриців Світлана Петрівна

0

Місце роботи: Дільнична виборча комісія з виборів народних депутатів України у жовтні 2012 року звичайної виборчої дільниці № 610034 Тернопільської області
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Умисне привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Гриців С.П. від відбування покарання з випробуванням строком на один рік, з покладенням на неї обов'язків, передбачених п.п.. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 76 КК України. Відповідно до п.«в»ст.1 Закону України «Про амністію у 2014 році» засуджену Гриців Світлану Петрівну звільнити від відбування покарання призначеного їй даним вироком суду.
Дата судового рішення: 2014-08-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.