Кармазін Іван Іванович

0

Місце роботи: Централізована бухгалтерія відділу культури по Червонозаводському району Департаменту культури Харківської міської ради
Посада: бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Дії, передбачені частинами першою (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні) або другою (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.
Вид покарання (стягнення): Позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з позбавленням права займати керівні посади та посади, пов'язані з матеріальною відповідальністю, строком на 3 (три) роки. На підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо протягом 3 років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки.
Дата судового рішення: 2014-08-14
Номер судового рішення: 40140865
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.