Чейпеш Ірина Олександрівна

0

Місце роботи: відділення №12 філії ВАТ КБ «Надра» Ужгородського регіонального управління
Посада: начальник відділення
Склад корупційного правопорушення: Привласнення службовою особою чужого майна, яке перебувало в його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; привласнення службовою особою чужого майна, яке перебувало в його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Чейпеш Ірину Олександрівну від відбування призначеного основного покарання якщо вона протягом двох років не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2014-12-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.