Кулик Любов Володимирівна

0

Місце роботи: ДВК з виборів президента України 25 травня 2014 року звичайної виборчої дільниці № 610050
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Умисна розтра чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та діючи умисно склала, як службова особа завідомо неправдиві офіційні документи
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 75 КК України звільнити Кулик Любов Володимирівну від відбування основного покарання у вигляді обмеження волі строком на 1 ( один) рік з випробуванням строком на один рік. Відповідно до п.п. 2,3,4 ч.1 ст. 76 КК України покласти на засуджену Кулик Любов Володимирівну обов’язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2014-10-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.