Куліш Віктор Володимирович

0

Місце роботи: 
Посада: керівник апарату Петрівського суду Кіровоградської області
Склад корупційного правопорушення: Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів, зловживання владою або службовим становищем, службове підроблення.
Вид покарання (стягнення): Вироком Новгородківського районного суду Кіровоградської області від 12 червня 2013 року: на підставі ст.70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань остаточно призначено покарання 3 роки обмеження волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов’язків строком на 3 роки та штраф у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн. Апеляційний суд Кіровоградської області постановив: апеляційні скарги обвинуваченого Куліша В.В. та його захисника Іванова О.В. залишити без задоволення, а вирок Новгородківського районного суду Кіровоградської області від 12 червня 2013 року щодо Куліша Віктора Володимировича – без зміни.
Дата судового рішення: 2013-11-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.