Шуберт Василь Васильович

0

Місце роботи: ДП «Угерський спиртовий завод»
Посада: тимчасово виконуючий обов'язки директора
Склад корупційного правопорушення: Шуберт В.В., тимчасово виконуючи обов'язки директора ДП «Угерський спиртовий завод», будучи службовою особою, що займає посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, шляхом зловживання службовим становищем, незаконно заволодів на користь третьої особи — ФГ «Божена» грошовими коштами державного підприємства ДП «Угерський спиртовий завод» у розмірі 44 074 грн. 23 коп.
Вид покарання (стягнення): Вироком Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 20 травня 2013 року засуджено за ч.2 ст.191 КК України на три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду керівника державних підприємств на строк два роки; за ч.2 ст.15 ч.4 ст.191 КК України на п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду керівника державних підприємств на строк три роки. На підставі ст.70 КК України Шуберту В.В. шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначено остаточне покарання у виді п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду керівника державних підприємств на строк три роки. На підставі ст.ст.75, 76 КК України Шуберта В.В. звільнено від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком на два роки. Зобов’язано Шуберта В.В. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи. Апеляційний суд Львівської області ухвалив: вирок Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 20 травня 2013 року відносно Шуберта Василя Васильовича змінити. Вважати Шуберта Василя Васильовича засудженим за ч.2 ст.191 КК України із застосуванням ст.69 КК України до трьох років позбавлення волі; за ч.2 ст.15, ч.4 ст.191 КК України із застосуванням ст.69 КК України до п’яти років позбавлення волі. Відповідно до ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання Шуберту Василю Васильовичу призначити п’ять років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнити Шуберта В.В. від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк два роки.
Дата судового рішення: 2013-10-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.