Лєбєдєв Сергій Анатолійович

0

Місце роботи: 
Посада: інженер землевпорядника Родниківської сільської ради Сімферопольського району АР Крим
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство); заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно і за попередньою змовою групою осіб; підбурювання до давання хабара; підроблення документів, які видаються організацією і які надають права.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України остаточне покарання Лєбєдєву Сергію Анатолійовичу визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді штрафу в розмірі 5100 (п’ять тисяч сто) гривень. Запобіжний захід Лєбєдєву Сергію Анатолійовичу до набрання вироком законної сили залишити без змін – підписку про невиїзд.
Дата судового рішення: 2013-02-08
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.