Жаров Степан Федорович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Вчинив використання завідомо підробленого документу, підбурювання до давання хабара, заволодіння чужими майном шляхом обману чи зловживання довірою за кваліфікуючими ознаками, повторно, що завдало значної шкоди потерпілому у великих розмірах та заволодіння чужими майном шляхом обману чи зловживання довірою за кваліфікуючими ознаками, що завдало значної шкоди потерпілому у особливо великих розмірах
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч.1 КК України призначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання більш суворим покаранням менш суворого та остаточно призначити покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із конфіскацією майна окрім житла та штрафу в розмірі 3400 гривень. На підставі ст. 75, 76 КК України, звільнити засудженого Жарова Степана Федоровича від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом 3 років не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов'язки, а саме: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, один раз на місяць протягом строку випробування з'являтися на реєстрацію в органи кримінально-виконавчої системи та повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2012-12-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.