Жизненко Павло Миколайович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Жизненко П.М. своїми навмисними діями, що виразилися в заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), повторно, в особливо великих розмірах, вчинив злочин, передбачений ст.190 ч.4 КК України. Крім того, Жизненко П.М. своїми навмисними діями, що виразилися в заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), повторно, у великих розмірах, вчинив злочин, передбачений ст.190 ч.3 КК України. Крім того, Жизненко П.М. своїми навмисними діями, що виразилися в підбурюванні угодами посадової особи Чабаненко І.В. до вчинення навмисного злочину, передбаченого ст.366 ч.2 КК України –службове підроблення, тобто складання й видача посадовою особою свідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки (збиток АКІБ «Укрсіббанк»на загальну суму 106487 доларів США), вчинив злочин, передбачений п.4 ст.27, ч.2 ст. 366 КК України. Крім того, Жизненко П.М. своїми навмисними діями, що виразилися в підробці документа, який видається організацією, громадянином-підприємцем, що мають право видавати такі документи, і який представляє права, з метою його використання як самим, що підробляють, так і іншою особою, вчинив злочин, передбачений ст.358 ч.1 КК України. Крім того, Жизненко П.М. своїми навмисними діями, що виразилися в підробці документа, який видається підприємством, організацією, громадянином-підприємцем, що мають право видавати такі документи, і який надає права, з метою його використання, як самим, що підробляють, так і іншою особою, повторно, вчинив злочин, передбачений ст.358 ч.2 КК України. Крім того, Жизненко П.М. своїми діями, що виразилися у використанні свідомо підробленого документа, вчинив злочин, передбачений ст.358 ч.3 КК України.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч.1 ст.70 КК України визначити засудженому Жизненко Павлу Миколайовичу покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим –5 років позбавлення волі з конфіскацією в дохід держави всього майна, що є його особистою власністю, без позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю.
Дата судового рішення: 2012-12-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.