Борецький Юрій Юрійович

0

Місце роботи: Самгородоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
Посада: заступник директора по адміністративно-господарській частині
Склад корупційного правопорушення: Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення, тобто складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів..
Вид покарання (стягнення): Відповідно до вимог ст. 70 КК України остаточно визначити Борецькому Ю.Ю. покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з розпорядженням товарно-матеріальними та грошовими цінностями, строком на один рік і шість місяців. Відповідно до ст. ст. 75, 76 КК України звільнити засудженого Борецького Ю.Ю. від відбування основного покарання з випробовуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю один рік і поклавши на нього відповідні обов’язки.
Дата судового рішення: 2012-12-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.