Божескул Віктор Іванович

0

Місце роботи: ПП «Ремжитло-Гранд»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам, оскільки Божескул В.І. будучи службовою особою, зловживав владою та службовим становищем, а саме вчинив умисне, з хибно зрозумілих інтересів служби та в особистих інтересах й інтересах третіх осіб, використання службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам, та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, оскільки Божескул В.І будучи службовою особою, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, склав та видав завідомо неправдиві документи, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання Божескулу Віктору Івановичу у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності та видів діяльності строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Божескула В.І. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом 2 років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. На підставі ст. 76 КК України покласти на засудженого Божескула В.І. такі обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи; повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи; періодично з’являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.