Кравцова Олена Василівна

0

Місце роботи: ТОВ «Юлія»
Посада: Головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Підробка документа на переклад і його використання; заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити засудженій Кравцовій О.В. покарання у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду головного бухгалтера на підприємствах усіх видів власності строком на 1 (один) рік. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити засуджену Кравцову О.В. від відбування основного покарання з випробуванням строком на 1 (один) рік.
Дата судового рішення: 2012-11-22
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.