Орленко Олена Володимирівна

0

Місце роботи: КП «Земельно-кадастрове бюро при Управлінні земельних ресурсів»
Посада: заступник директора
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном, яке було довірено особі або перебувало в його віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинено по попередній змові групою осіб в особливо великих розмірах; заволодіння й розтрата чужого майна, яке було довірено особі або перебувало в його віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинено по попередній змові групою осіб у великому розмірі; заволодіння й розтрата чужого майна, яке було довірено особі або перебувало в його віданні, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене повторно; видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, що спричинило тяжкі наслідки, вчинено по попередній змові групою осіб; видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Орленко О.В. до відбування покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі, без конфіскації майна, з позбавленням права займати керівні посади строком на 1 рік 6 місяців і зі штрафом у розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень. У відповідності зі ст. 75 КК України, звільнити засуджену Орленко О.В. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням строком на 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-10-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.